Добро пожаловать
Вход / Регистрация

Категории

ФИЛЬМ 2019 ПОСТАВИЛ НА СЧЕТЧИК - ДОЛГ АВТОРИТЕТА / Криминальный боевик 2019

Добавлено by Admin В Боевики 2018
0 Просмотры

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Описание

Nikolasi humbet shumë para, por nuk do të paguajë, duke besuar se ai u mashtrua. Huadhënësi i dërgon dy banditë atij dhe Peshën E Milkomit. Nikolai ik prej tyre...

Vonë në mbrëmje ai vjen në shtëpinë e një njeriu të vjetër, i cili e njeh atë si stërnipi i tij dhe me kënaqësi deklaron se ai tani mund të vdesë në paqe, pasi trashëgimtari i tij është shfaqur. Milkum dhe Giria gjejnë Nikolasin në fshat gjatë funeralit të gjyshit të tij dhe mësojnë nga ai se plaku la një trashëgimi, Thesarin e ushtrisë. Do të njoftohet në ditën e shtatë, pastaj do të bëhet e qartë se ku është thesari. Ka shumë ar, që është e dukshme, por vullneti mbahet nga Një Murg që nuk ka frikë nga banditët dhe nuk e thyen zotimin. Lexo tekstin në prani të trashëgimtarit. Milkum dhe Giria janë urdhëruar nga mjeshtri i tyre të presin për ditën e shtatë dhe të mos i heqin sytë as Nikolasit, as Murgut. Urdhëri i mjeshtrit do të mbetet i paplotësuar. Dita e shtatë do të ndryshojë gjithçka

\https://youtu.be/Lew009geq9I

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
Яндекс.Метрика